DF11E-12DP-2DSA
HiroseHirose
DF11E-12DP-2DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 12POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11E-12DP-2DSA.pdf2.DF11E-12DP-2DSA.pdf3.DF11E-12DP-2DSA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11E-12DP-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 12POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.299" (7.60mm) Αλλα ονόματα 543-0755-3-00
DF11E-12DP-2DSA-ND
H123110
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -