DF11-28DS-2DSA(01)
HiroseHirose
DF11-28DS-2DSA(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 28POS 2MM PCB GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF11-28DS-2DSA(01).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-28DS-2DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 28POS 2MM PCB GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5479 pcs Φύλλο δεδομένων DF11-28DS-2DSA(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Press-Fit, Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF11
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *DF11-28DS-2DSA(01)
H2831
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.8mm, 8.45mm
Ύψος μόνωσης 0.244" (6.20mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Nickel
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11-28DS-2DSA
DF11-28DS-2DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 28POS 2MM PCB TIN