DF11-16DS-2V(50)
HiroseHirose
DF11-16DS-2V(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 16POS 2MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF11-16DS-2V(50).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-16DS-2V(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 16POS 2MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4774 pcs Φύλλο δεδομένων DF11-16DS-2V(50).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF11
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *DF11-16DS-2V(50)
H2840
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55mm, 8.2mm
Ύψος μόνωσης 0.234" (5.95mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Female Socket