DF11-16DEP-2C
HiroseHirose
DF11-16DEP-2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 16POS 2MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11-16DEP-2C.pdf2.DF11-16DEP-2C.pdf3.DF11-16DEP-2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF11-16DEP-2C
Αριθμός εξαρτήματος DF11-16DEP-2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 16POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF11 σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF11-16DEP-2C
DF1116DEP2C
H2919
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 16 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin