DF1-6S-2.5C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET CRIMP HOUSING 6POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1-6S-2.5C.pdf2.DF1-6S-2.5C.pdf3.DF1-6S-2.5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1-6S-2.5C
Αριθμός εξαρτήματος DF1-6S-2.5C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET CRIMP HOUSING 6POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 569817 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1-6S-2.5C.pdf2.DF1-6S-2.5C.pdf3.DF1-6S-2.5C.pdf
Σειρά DF1 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DF1-6S-2.5C-ND
H126027
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Socket Brown 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket