DF1-10S-2.5C
HiroseHirose
DF1-10S-2.5C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET CRIMP HOUSING 10POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1-10S-2.5C.pdf2.DF1-10S-2.5C.pdf3.DF1-10S-2.5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1-10S-2.5C
Αριθμός εξαρτήματος DF1-10S-2.5C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET CRIMP HOUSING 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 456817 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1-10S-2.5C.pdf2.DF1-10S-2.5C.pdf3.DF1-10S-2.5C.pdf
Σειρά DF1 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 541-0144-7-00
DF1-10S-2.5C-ND
H125938
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 10 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Rectangular Housing Connector Socket Brown 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket