BM29B-2DP/2-0.35V(51)
HiroseHirose
BM29B-2DP/2-0.35V(51) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR .35MM 2SGNL + 2PWR SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.BM29B-2DP/2-0.35V(51).pdf2.BM29B-2DP/2-0.35V(51).pdf3.BM29B-2DP/2-0.35V(51).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM29B-2DP/2-0.35V(51) Κατασκευαστής Hirose
Σειρά BM29 Πίσσα 0.014" (0.35mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 4 (2 + 2 Power) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.6mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.016" (0.41mm) Χαρακτηριστικά -