A3E-44PA-2DSA
HiroseHirose
A3E-44PA-2DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 44POS 2MM GOLD DIP
Φύλλα δεδομένων: A3E-44PA-2DSA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3E-44PA-2DSA
Αριθμός εξαρτήματος A3E-44PA-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 44POS 2MM GOLD DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5811 pcs Φύλλο δεδομένων A3E-44PA-2DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 12V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά A3E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H1825
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.310" (7.87mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Keying Slot
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 44 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A3EA-44D-2R(11)
A3EA-44D-2R(11)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN SOCKET IDC 44POS 2MM
Σε απόθεμα: 5304 pcs
Κατεβάστε: A3EA-44D-2R(11).pdf
RFQ
A3E-50D-2R
A3E-50D-2R
Περιγραφή: CONN SOCKET IDS 50POS 2MM
Σε απόθεμα: 5227 pcs
Κατεβάστε: A3E-50D-2R.pdf
RFQ
A3E-44PA-2DSA(81)
A3E-44PA-2DSA(81)
Περιγραφή: CONN HDR 44POS 2MM GOLD DIP