A3C-48P-2DSA
HiroseHirose
A3C-48P-2DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 48POS 2MM GOLD DIP
Φύλλα δεδομένων: A3C-48P-2DSA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3C-48P-2DSA
Αριθμός εξαρτήματος A3C-48P-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 48POS 2MM GOLD DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25832 pcs Φύλλο δεδομένων A3C-48P-2DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.276" (7.00mm) Αλλα ονόματα *A3C-48P-2DSA
A3C48P2DSA
H1823
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 48
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.1mm, 7.9mm
Ύψος μόνωσης 0.035" (0.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 48 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.102" (2.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A3C-4DA-2DSC
A3C-4DA-2DSC
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 4POS 2MM GOLD DIP