A3C-18DA-2DSA
HiroseHirose
A3C-18DA-2DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 18POS 2MM GOLD DIP
Φύλλα δεδομένων: A3C-18DA-2DSA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3C-18DA-2DSA
Αριθμός εξαρτήματος A3C-18DA-2DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 18POS 2MM GOLD DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3982 pcs Φύλλο δεδομένων A3C-18DA-2DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά A3
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *A3C-18DA-2DSA
H1856
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5.1mm, 6mm
Ύψος μόνωσης 0.165" (4.20mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose, Telecommunications
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A3C-18DA-2DSA(71)
A3C-18DA-2DSA(71)
Κατασκευαστές: Hirose