A3B-50PA-2DS(71)
HiroseHirose
A3B-50PA-2DS(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος HDR 50POS RA 2MM
Φύλλα δεδομένων: A3B-50PA-2DS(71).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A3B-50PA-2DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή HDR 50POS RA 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4898 pcs Φύλλο δεδομένων A3B-50PA-2DS(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200VAC Λήξη Kinked Pin, Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 621-0383-1-71
A3B-50PA-2DS(71)-ND
H123078
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.157" (4.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.102" (2.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Flash
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A3B-4PA-2DSA(71)
A3B-4PA-2DSA(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: HDR 4POS 2MM
Σε απόθεμα: 5304 pcs
Κατεβάστε: A3B-4PA-2DSA(71).pdf
RFQ
A3B-50PA-2DSA(71)
A3B-50PA-2DSA(71)
Περιγραφή: HDR 50POS 2MM
Σε απόθεμα: 4251 pcs
Κατεβάστε: A3B-50PA-2DSA(71).pdf
RFQ
A3B-50PA-2DS(83)
A3B-50PA-2DS(83)
Περιγραφή: HDR 50POS RA 2MM