A3A-28PA-2SV
HiroseHirose
A3A-28PA-2SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 28POS 2MM GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: A3A-28PA-2SV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3A-28PA-2SV
Αριθμός εξαρτήματος A3A-28PA-2SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 28POS 2MM GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4293 pcs Φύλλο δεδομένων A3A-28PA-2SV.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H1803
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6mm, 8.8mm
Ύψος μόνωσης 0.071" (1.80mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 28 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A3A-251
A3A-251
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: FLANGE-ROUND
Σε απόθεμα: 113303 pcs
Κατεβάστε: A3A-251.pdf
RFQ
A3A-28DA-2SV(71)
A3A-28DA-2SV(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD SMD
Σε απόθεμα: 54918 pcs
Κατεβάστε: A3A-28DA-2SV(71).pdf
RFQ
A3A-32PA-2SV(71)
A3A-32PA-2SV(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 32POS 2MM GOLD SMD
Κατεβάστε: A3A-32PA-2SV(71).pdf
A3A-28PA-2SV(71)
A3A-28PA-2SV(71)
Κατεβάστε: A3A-28PA-2SV(71).pdf
A3A-32DA-2SV(71)
A3A-32DA-2SV(71)
Περιγραφή: CONN RECEPT 32POS 2MM GOLD SMD