A2-2PA-2.54DSA(74)
HiroseHirose
A2-2PA-2.54DSA(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος HDR 2POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: A2-2PA-2.54DSA(74).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A2-2PA-2.54DSA(74) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή HDR 2POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85232 pcs Φύλλο δεδομένων A2-2PA-2.54DSA(74).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A2 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.454" (11.54mm) Αλλα ονόματα 620-0052-8-74
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A2-3PA-2.54DSA(74)
A2-3PA-2.54DSA(74)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: HDR 3POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 84332 pcs
Κατεβάστε: A2-3PA-2.54DSA(74).pdf
RFQ
A2-5PA-2.54DS(71)
A2-5PA-2.54DS(71)
Περιγραφή: HDR RA 5POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 111248 pcs
Κατεβάστε: A2-5PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A2-3PA-2.54DSA(71)
A2-3PA-2.54DSA(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS .100" T/H GOLD
Κατεβάστε: A2-3PA-2.54DSA(71).pdf
A2-2PA-2.54DS(71)
A2-2PA-2.54DS(71)
Περιγραφή: HDR RA 2POS 2.54MM
Κατεβάστε: A2-2PA-2.54DS(71).pdf
A2-2PA-2.54DSA(71)
A2-2PA-2.54DSA(71)
Περιγραφή: HEADER 2POS 2.54MM