3540-16P-CV(51)
HiroseHirose
3540-16P-CV(51) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG CABLE MOUNT 16 POS
Φύλλα δεδομένων: 1.3540-16P-CV(51).pdf2.3540-16P-CV(51).pdf3.3540-16P-CV(51).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3540-16P-CV(51) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG CABLE MOUNT 16 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Λήξη Solder Σειρά 3500
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 235-0004-1-51
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Multi-Purpose Στυλ Connector Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3540-16P-CV(57)
3540-16P-CV(57)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 5198 pcs
Κατεβάστε: 3540-16P-CV(57).pdf
RFQ
3540/7 MC005
3540/7 MC005
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CBL RIBN 10COND MULTI 100'
Σε απόθεμα: 721 pcs
Κατεβάστε: 3540/7 MC005.pdf
RFQ
3540-16P-CV
3540-16P-CV
Σε απόθεμα: 5181 pcs
Κατεβάστε: 3540-16P-CV.pdf
3540-16P-CV(50)
3540-16P-CV(50)
Κατεβάστε: 3540-16P-CV(50).pdf
Κατασκευαστές: Coto Technology
Περιγραφή: RELAY REED SPST 500MA 12V
Κατεβάστε: 3540-12-810.pdf
3540-10P-CV
3540-10P-CV
Περιγραφή: CONN PLUG 10 POS CABLE MOUNT
Κατεβάστε: 3540-10P-CV.pdf
3540-10P-CV(50)
3540-10P-CV(50)
Κατεβάστε: 3540-10P-CV(50).pdf
354001
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: WE-FSFS FERRITE SHEET 120X120X.1
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: HOLDER, CRIMPER
Σε απόθεμα: 206 pcs
Κατεβάστε:
354002
Περιγραφή: WE-FSFS FERRITE SHEET 120X120X.2
Κατασκευαστές: Master Appliance Corp.
Περιγραφή: MICROTORCH HOT KNIFE TIP
Κατεβάστε: 35400.pdf
3540-10P-CV1(50)
3540-10P-CV1(50)
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS
Κατεβάστε: 3540-10P-CV1(50).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών