3260-10S3(56)
HiroseHirose
3260-10S3(56) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
Φύλλα δεδομένων: 3260-10S3(56).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3260-10S3(56)
Αριθμός εξαρτήματος 3260-10S3(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPTACLE 10 POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49372 pcs Φύλλο δεδομένων 3260-10S3(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 125VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά 3200
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.114" (2.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide, Shielded
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 1.25µin (0.032µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3260-10S3(60)
3260-10S3(60)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 57570 pcs
Κατεβάστε: 3260-10S3(60).pdf
RFQ
3260-8S1(55)
3260-8S1(55)
Περιγραφή: CONN RECEPTACLE 8 POS SMD
Κατεβάστε: 3260-8S1(55).pdf
RFQ
3260-10S2(55)
3260-10S2(55)
Κατεβάστε: 3260-10S2(55).pdf
3260-10S3(59)
3260-10S3(59)