3130-14P-C(50)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR 14PIN 3100 SERIES
Φύλλα δεδομένων: 1.3130-14P-C(50).pdf2.3130-14P-C(50).pdf3.3130-14P-C(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3130-14P-C(50) Κατασκευαστής Hirose
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 26-28 AWG
Σειρά 3100 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 231-0022-8-50 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Cap (Cover)
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Rectangular Plug Connector Crimp Gold 26-28 AWG
Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία Crimp
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: IDC SOCKET, 0.079" 16POS
Σε απόθεμα: 309479 pcs
Κατεβάστε: 3130-16-0101-99.pdf
RFQ
3130-14CT
3130-14CT
Σε απόθεμα: 23 pcs
Κατεβάστε: 3130-14CT.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: CNC Tech
Σε απόθεμα: 335748 pcs
Κατεβάστε: 3130-16-0101-00.pdf
3130-14GP
3130-14GP
Σε απόθεμα: 22 pcs
Κατεβάστε: 3130-14GP.pdf
Περιγραφή: IDC SOCKET 0.079 14 POS
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών