TAG22T3-100B
HellermannTytonHellermannTyton
TAG22T3-100B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: HellermannTyton
Περιγραφή προϊόντος WH SELF-LAM VINYL 1X.5X1.43"
Φύλλα δεδομένων: 1.TAG22T3-100B.pdf2.TAG22T3-100B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 559 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAG22T3-100B
Αριθμός εξαρτήματος TAG22T3-100B Κατασκευαστής HellermannTyton
Διαθέσιμη ποσότητα 559 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TAG22T3-100B.pdf2.TAG22T3-100B.pdf
Σειρά - Συσκευασία 5000 per Roll
Αλλα ονόματα 1436-1665
TAG22T3
TAG22T3-100B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -46°C ~ 90°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Vinyl
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm)