T5D037510M4
HellermannTytonHellermannTyton
T5D037510M4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: HellermannTyton
Περιγραφή προϊόντος CBL CLIP P-TYPE WHITE FASTENER
Φύλλα δεδομένων: T5D037510M4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T5D037510M4
Αριθμός εξαρτήματος T5D037510M4 Κατασκευαστής HellermannTyton
Διαθέσιμη ποσότητα 5596 pcs Φύλλο δεδομένων T5D037510M4.pdf
Πλάτος 0.500" (12.70mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Τύπος Clip, P-Type Σειρά T5
βίδα Μέγεθος - Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.203" (5.16mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 211-00111
Εγκαίνια Μέγεθος 0.375" (9.53mm)
τοποθέτηση Τύπος Fastener Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό πάχος 0.050" (1.27mm) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Μήκος -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Cable Clip, P-Type White Fastener 0.375" (9.53mm)
Χρώμα White Κέντρο Bundle στο Κέντρο Τοποθέτησης 0.530" (13.46mm)