RTT750HR.NX900
HellermannTytonHellermannTyton
RTT750HR.NX900 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: HellermannTyton
Περιγραφή προϊόντος RELEASABLE TIE 29.5"L 200LB YELL
Φύλλα δεδομένων: 1.RTT750HR.NX900.pdf2.RTT750HR.NX900.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
125 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTT750HR.NX900 Κατασκευαστής HellermannTyton
Διαθέσιμη ποσότητα 51475 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RTT750HR.NX900.pdf2.RTT750HR.NX900.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Lashing, Releasable Πλάτος 0.512" (13.00mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 200 lbs (90.72 kg) Σειρά Speedy Tie
Συσκευασία 5 per Pkg Αλλα ονόματα 1436-1570
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 29.50" Μήκος - Πραγματικό 2.461' (750.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Lashing, Releasable Yellow 8.27" (210.00mm) 0.512" (13.00mm) 200 lbs (90.72 kg) 2.461' (750.00mm) Χρώμα Yellow
Bundle Διάμετρος 8.27" (210.00mm)