M80C108489C-04
HarwinHarwin
Harwin
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος MALE CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M80C108489C-04 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 5476 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή Position Rectangular Connector
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M80C108372C
M80C108372C
Περιγραφή: DIL CRIMP SKT CABLE ASSY 4+4
Σε απόθεμα: 12262 pcs
Κατεβάστε: M80C108372C.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIL CRIMP SKT CABLE ASSY 5+5
Κατεβάστε: M80C108373C.pdf
RFQ
M80C108489C-16
M80C108489C-16
Περιγραφή: MALE CONNECTOR
Κατεβάστε:
M80C108489C-10
M80C108489C-10
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CONN CBL HOUSING FEMALE
M80C108489C-08
M80C108489C-08
M80C108489C-14
M80C108489C-14
M80C108489C-12
M80C108489C-12
M80C108489C-06
M80C108489C-06
Περιγραφή: CONN RECEPT 2MM 44POS W/HOOD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών