M20-032022V0546
HarwinHarwin
Harwin
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος CRIMP HOUSING
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M20-032022V0546 Κατασκευαστής Harwin
Διαθέσιμη ποσότητα 5042 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 800V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά M20 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.313" (7.94mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 5 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 5 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.087" (2.20mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.126" (3.20mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M20-060045J0645
M20-060045J0645
Περιγραφή: HEADER
Σε απόθεμα: 4406 pcs
Κατεβάστε: M20-060045J0645.pdf
RFQ
M20-065030W0546
M20-065030W0546
Κατεβάστε: M20-065030W0546.pdf
RFQ
M20-003
M20-003
Περιγραφή: POLARISING KEY
Κατεβάστε: M20-003.pdf
M20
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 2KV 330MA AXIAL