G125-MW40150M94
HarwinHarwin
G125-MW40150M94 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM M/M ON 32AWG 150MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-MW40150M94.pdf2.G125-MW40150M94.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-MW40150M94 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM M/M ON 32AWG 150MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26013 pcs Φύλλο δεδομένων 1.G125-MW40150M94.pdf2.G125-MW40150M94.pdf
Gauge Wire 32 AWG Σειρά Gecko
Αλλα ονόματα 952-2496
G125-MW40150M94-ND
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός αγωγοί 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος 5.90" (149.86mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή White 32 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 5.90" (149.86mm)