G125-MV12605L0P
HarwinHarwin
G125-MV12605L0P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM M VERT 3.0MM 2X13 POS
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-MV12605L0P.pdf2.G125-MV12605L0P.pdf3.G125-MV12605L0P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-MV12605L0P Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM M VERT 3.0MM 2X13 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Gecko Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Strip
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 952-2456
G125-MV12605L0P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Ύψος μόνωσης 0.193" (4.90mm)
Χρώμα μόνωσης Green Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Pick and Place στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 26 position 0.049" (1.25mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)