G125-MV11005L1R
HarwinHarwin
G125-MV11005L1R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM M HSG 10POS
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-MV11005L1R.pdf2.G125-MV11005L1R.pdf3.G125-MV11005L1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-MV11005L1R Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM M HSG 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Gecko Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.193" (4.90mm) Χρώμα μόνωσης Green
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Lock, Pick and Place
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.049" (1.25mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A per Contact Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -