G125-MH12605L1P
HarwinHarwin
G125-MH12605L1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 1.25MM R/A PCB 26POS
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-MH12605L1P.pdf2.G125-MH12605L1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-MH12605L1P Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HDR 1.25MM R/A PCB 26POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14635 pcs Φύλλο δεδομένων 1.G125-MH12605L1P.pdf2.G125-MH12605L1P.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Gecko Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Strip
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 952-2700
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Ύψος μόνωσης 0.219" (5.56mm)
Χρώμα μόνωσης Green Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.049" (1.25mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm)