G125-MC41005L4-0450L
HarwinHarwin
Harwin
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM M/L 10POS 32AWG 450MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-MC41005L4-0450L.pdf2.G125-MC41005L4-0450L.pdf3.G125-MC41005L4-0450L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-MC41005L4-0450L Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM M/L 10POS 32AWG 450MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS