G125-FW30450L94
HarwinHarwin
G125-FW30450L94 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM F ON 30AWG 450MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-FW30450L94.pdf2.G125-FW30450L94.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-FW30450L94 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM F ON 30AWG 450MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.G125-FW30450L94.pdf2.G125-FW30450L94.pdf
Gauge Wire 30 AWG Σειρά Gecko
Αλλα ονόματα 952-2463
G125-FW30450L94-ND
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός αγωγοί 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος 17.7" (450.0mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή White 30 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 17.7" (450.0mm)