G125-FC41005L0-0450L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM F/L 10POS 32AWG 450MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-FC41005L0-0450L.pdf2.G125-FC41005L0-0450L.pdf3.G125-FC41005L0-0450L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-FC41005L0-0450L Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM F/L 10POS 32AWG 450MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS