G125-FC32005L0-0150L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM F/L 20POS 30AWG 150MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-FC32005L0-0150L.pdf2.G125-FC32005L0-0150L.pdf3.G125-FC32005L0-0150L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-FC32005L0-0150L Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM F/L 20POS 30AWG 150MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS