G125-FC22005L0-0150L
HarwinHarwin
Harwin
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος 1.25MM F/L 20POS 28AWG 150MM
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-FC22005L0-0150L.pdf2.G125-FC22005L0-0150L.pdf3.G125-FC22005L0-0150L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-FC22005L0-0150L Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.25MM F/L 20POS 28AWG 150MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS