G125-3245096M1
HarwinHarwin
G125-3245096M1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Harwin
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 1.25MM 50POS
Φύλλα δεδομένων: 1.G125-3245096M1.pdf2.G125-3245096M1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G125-3245096M1 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN PLUG 1.25MM 50POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18219 pcs Φύλλο δεδομένων 1.G125-3245096M1.pdf2.G125-3245096M1.pdf
Σειρά Gecko SL σειρά Απόσταση 0.049" (1.25mm)
Πίσσα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 952-3687 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Threaded Inserts στερέωσης Τύπος Screw Lock
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.049" (1.25mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin