R271-100-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM BLK/GRAY 8.66"LX3.94"W
Φύλλα δεδομένων: R271-100-000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 606 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R271-100-000
Αριθμός εξαρτήματος R271-100-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή BOX ALUM BLK/GRAY 8.66"LX3.94"W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 606 pcs Φύλλο δεδομένων R271-100-000.pdf
Βάρος 1.5 lbs (680.4g) Πάχος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.661" L x 3.937" W (220.00mm x 100.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R271 Ακροαματικότητα IP66
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 2.457" (62.40mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Black, Gray Hand Held, Split Sides 8.661" L x 3.937" W (220.00mm x 100.00mm) X 2.457" (62.40mm) Σχέδιο Hand Held, Split Sides
Είδος δοχείου Box Χρώμα Black, Gray
Περιοχή (L x Π) 34.1 in² (220 cm²)