R191-170-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
R191-170-000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY 7.87"L X 6.69"W
Φύλλα δεδομένων: 1.R191-170-000.pdf2.R191-170-000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 745 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R191-170-000
Αριθμός εξαρτήματος R191-170-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 745 pcs Φύλλο δεδομένων 1.R191-170-000.pdf2.R191-170-000.pdf
Βάρος 3.1 lbs (1.4kg) Πάχος 0.079" (2.01mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.874" L x 6.693" W (200.00mm x 170.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R191 Ακροαματικότητα IP67, NEMA 4X
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 3.543" (90.00mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports, Watertight
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Gray Cover Included 7.874" L x 6.693" W (200.00mm x 170.00mm) X 3.543" (90.00mm) Σχέδιο Cover Included
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 52.7 in² (340 cm²)