R101-200-000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY 7.87"L X 7.87"W
Φύλλα δεδομένων: R101-200-000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 407 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R101-200-000
Αριθμός εξαρτήματος R101-200-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 407 pcs Φύλλο δεδομένων R101-200-000.pdf
Βάρος 5 lbs (2.3kg) Πάχος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.874" L x 7.874" W (200.00mm x 200.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R101 Ακροαματικότητα DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 4.724" (120.00mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports, Watertight
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 7.874" L x 7.874" W (200.00mm x 200.00mm) X 4.724" (120.00mm) Σχέδιο Split Sides
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 62.0 in² (400 cm²)