R100-320-000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY 12.6"L X 12.6"W
Φύλλα δεδομένων: R100-320-000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 221 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R100-320-000
Αριθμός εξαρτήματος R100-320-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 221 pcs Φύλλο δεδομένων R100-320-000.pdf
Βάρος - Πάχος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 12.598" L x 12.598" W (320.00mm x 320.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R100 Ακροαματικότητα DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Αλλα ονόματα HM5638
Q2124483
R100-320-000-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 4.724" (120.00mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports, Watertight
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 12.598" L x 12.598" W (320.00mm x 320.00mm) X 4.724" (120.00mm) Σχέδιο Split Sides
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 160 in² (1032 cm²)