R100-166-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY 18.9"L X 6.3"W
Φύλλα δεδομένων: R100-166-000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 327 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 327 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R100-166-000
Αριθμός εξαρτήματος R100-166-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 327 pcs Φύλλο δεδομένων R100-166-000.pdf
Βάρος 9 lbs (4.1kg) Πάχος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 18.898" L x 6.299" W (480.00mm x 160.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R100 Ακροαματικότητα DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Αλλα ονόματα HM5632
R100-166-000-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 3.937" (100.00mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports, Watertight
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 18.898" L x 6.299" W (480.00mm x 160.00mm) X 3.937" (100.00mm) Σχέδιο Split Sides
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 119 in² (768 cm²)