R100-104-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM GRAY 7.87"L X 3.94"W
Φύλλα δεδομένων: R100-104-000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R100-104-000
Αριθμός εξαρτήματος R100-104-000 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 1036 pcs Φύλλο δεδομένων R100-104-000.pdf
Βάρος 2 lbs (907.2g) Πάχος -
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.874" L x 3.937" W (200.00mm x 100.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά R100 Ακροαματικότητα DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Αλλα ονόματα HM5625
R100-104-000-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 3.150" (80.00mm) Χαρακτηριστικά PCB Supports, Watertight
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Gray Split Sides 7.874" L x 3.937" W (200.00mm x 100.00mm) X 3.150" (80.00mm) Σχέδιο Split Sides
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 31.0 in² (200 cm²)