PTF61000LG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN FILTER 230V 150W LT GRAY
Φύλλα δεδομένων: PTF61000LG230.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 131 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 131 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTF61000LG230
Αριθμός εξαρτήματος PTF61000LG230 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή FAN FILTER 230V 150W LT GRAY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 131 pcs Φύλλο δεδομένων PTF61000LG230.pdf
Βάρος 13 lbs (5.9kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Fan προδιαγραφές Fan, AC, Square, 304 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PTF Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, AC, Square, 304 CFM 18.50" L x 18.50" W x 5.51" H (470.0mm x 470.0mm x 140.0mm)