PPGPFPA230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
PPGPFPA230 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος RACK FAN PANEL ASSEMBLY 230 VAC
Φύλλα δεδομένων: 1.PPGPFPA230.pdf2.PPGPFPA230.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PPGPFPA230
Αριθμός εξαρτήματος PPGPFPA230 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή RACK FAN PANEL ASSEMBLY 230 VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1115 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PPGPFPA230.pdf2.PPGPFPA230.pdf
Βάρος 7 lbs (3.2kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Fan Tray προδιαγραφές Fan Tray, AC, 2 Fans, 200 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 19.00" L x 5.22" W x 1.78" H (482.6mm x 132.6mm x 45.2mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PPG Αλλα ονόματα HM5607
PPGPFPA230-ND
Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan Tray, AC, 2 Fans, 200 CFM 19.00" L x 5.22" W x 1.78" H (482.6mm x 132.6mm x 45.2mm)