PF6500AT12LG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FILTER FAN GRAY
Φύλλα δεδομένων: PF6500AT12LG230.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 326 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PF6500AT12LG230 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 326 pcs Φύλλο δεδομένων PF6500AT12LG230.pdf
Βάρος 8 lbs (3.6kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Fan προδιαγραφές Fan, AC, Square, 230 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PF Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, AC, Square, 230 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)