PF22000T12LG24
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY
Φύλλα δεδομένων: PF22000T12LG24.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 567 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 567 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PF22000T12LG24 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 567 pcs Φύλλο δεδομένων PF22000T12LG24.pdf
Βάρος 2 lbs (907.2g) Τάση - Είσοδος 24VDC
Τύπος Fan προδιαγραφές Fan, DC, Square, 28 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.71" L x 5.71" W x 2.72" H (145.0mm x 145.0mm x 69.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PF Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, DC, Square, 28 CFM 5.71" L x 5.71" W x 2.72" H (145.0mm x 145.0mm x 69.0mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PF2203-0R015J1
PF2203-0R015J1
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 0.015 OHM 35W 5% TO220
Σε απόθεμα: 53254 pcs
Κατεβάστε: PF2203-0R015J1.pdf
RFQ
PF22.0W
PF22.0W
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: PRIVACY FILTER DESKTOP 22.0"