EJ161410S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Φύλλα δεδομένων: 1.EJ161410S16.pdf2.EJ161410S16.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 197 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EJ161410S16
Αριθμός εξαρτήματος EJ161410S16 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 197 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EJ161410S16.pdf2.EJ161410S16.pdf
Βάρος 23 lbs (10.4kg) Πάχος 16 Gauge
Μέγεθος / Διαστάσεις 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά Eclipse Junior Ακροαματικότητα IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Stainless Steel
Ύψος 10.000" (254.00mm) Χαρακτηριστικά Interior Panels, Stainless Steel Hinges
Λεπτομερής περιγραφή Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Σχέδιο Hinged Door, Lid
Είδος δοχείου Box with Mounting Flange Χρώμα Natural
Περιοχή (L x Π) 224 in² (1445 cm²)