DTS3081A115N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR CONDITIONER 2500BTU SIDE MT
Φύλλα δεδομένων: DTS3081A115N4SS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 34 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 34 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS3081A115N4SS Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 34 pcs Φύλλο δεδομένων DTS3081A115N4SS.pdf
Βάρος 55 lbs (24.9kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 2500 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά DTS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 2500 BTU 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)