DTS12000A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CLIMATE CONTROL 12000BTU SIDE MT
Φύλλα δεδομένων: DTS12000A230LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 31 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS12000A230LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 31 pcs Φύλλο δεδομένων DTS12000A230LG.pdf
Βάρος 165 lbs (74.8kg) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 12000 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά DTS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 12000 BTU 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm)