1585T15A1S
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585T15A1S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος POWER STRIP SURGE PROTECT 6'C
Φύλλα δεδομένων: 1.1585T15A1S.pdf2.1585T15A1S.pdf3.1585T15A1S.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 672 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1585T15A1S
Αριθμός εξαρτήματος 1585T15A1S Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 672 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1585T15A1S.pdf2.1585T15A1S.pdf3.1585T15A1S.pdf
Βάρος - Τάση - Είσοδος 120V
Τύπος PDU, Surge Protector Σειρά 1585S
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Προστασία υπερφόρτωσης Circuit Breaker(s)
τοποθέτηση Τύπος Bench, Rack, Wall Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Γραμμές Media Προστατευόμενη - Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Aluminum
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια 780J
Τρέχουσες - Max 15A καλώδιο Μήκος 6' (1.83m)
Connector - Έξοδος AC NEMA 5-15R Connector - Είσοδος AC NEMA 5-15P
εγκρίσεις CSA, UL AC Καταστήματα 15
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1585T15A1
1585T15A1
Περιγραφή: POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C