1455K1201RD
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455K1201RD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM RED 4.72"L X 3.07"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1455K1201RD.pdf2.1455K1201RD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1455K1201RD
Αριθμός εξαρτήματος 1455K1201RD Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 5784 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1455K1201RD.pdf2.1455K1201RD.pdf
Βάρος - Πάχος 0.060" (1.52mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά 1455 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα HM1402 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Metal, Aluminum Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 1.693" (43.00mm)
Χαρακτηριστικά Card Guides Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Red End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.693" (43.00mm)
Σχέδιο End Panel(s) Είδος δοχείου Box
Χρώμα Red Περιοχή (L x Π) 14.5 in² (94 cm²)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1455K1601BU
1455K1601BU
Περιγραφή: BOX ALUM BLUE 6.3"L X 3.07"W
Σε απόθεμα: 5017 pcs
Κατεβάστε: 1455K1601BU.pdf
RFQ
1455K1601BK
1455K1601BK
Περιγραφή: BOX ALUM BLACK 6.3"L X 3.07"W
Σε απόθεμα: 5857 pcs
Κατεβάστε: 1455K1601BK.pdf
RFQ
1455K1601
1455K1601
Περιγραφή: BOX ALUM NATURAL 6.3"LX3.07"W
Κατεβάστε: 1455K1601.pdf
Περιγραφή: BOX ALUM NATURAL 4.72"LX3.07"W