1455J1201RD
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455J1201RD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX ALUM RED 4.72"L X 3.07"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1455J1201RD.pdf2.1455J1201RD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1455J1201RD
Αριθμός εξαρτήματος 1455J1201RD Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 7093 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1455J1201RD.pdf2.1455J1201RD.pdf
Βάρος 0.38 lb (172.37g) Πάχος 0.060" (1.52mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά 1455 Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα HM1400 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Aluminum
Ύψος 1.063" (27.00mm) Χαρακτηριστικά Card Guides
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Aluminum Red End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.063" (27.00mm) Σχέδιο End Panel(s)
Είδος δοχείου Box Χρώμα Red
Περιοχή (L x Π) 14.5 in² (94 cm²)