1447SN4H12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1447SN4H12.pdf2.1447SN4H12.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 122 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1447SN4H12
Αριθμός εξαρτήματος 1447SN4H12 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 122 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1447SN4H12.pdf2.1447SN4H12.pdf
Βάρος 152 lbs (68.9kg) Πάχος 14 Gauge
Μέγεθος / Διαστάσεις 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά 1447SN4 Ακροαματικότητα IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12, UL-508
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Steel
Ύψος 12.000" (304.80mm) Χαρακτηριστικά Interior Panels
Λεπτομερής περιγραφή Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm) X 12.000" (304.80mm) Σχέδιο Hinged Door, Lid
Είδος δοχείου Box Χρώμα Gray
Περιοχή (L x Π) 1318 in² (8503 cm²)