1422N4S16B12F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4S16B12F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος CABINET ST STEEL 12.7X48.1X60.1
Φύλλα δεδομένων: 1.1422N4S16B12F.pdf2.1422N4S16B12F.pdf3.1422N4S16B12F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 15 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1422N4S16B12F
Αριθμός εξαρτήματος 1422N4S16B12F Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 15 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1422N4S16B12F.pdf2.1422N4S16B12F.pdf3.1422N4S16B12F.pdf
Βάρος 491 lbs (222.7kg) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Equipment Cabinet Στυλ Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Σειρά 1422
τοποθέτηση Ράγες - Υλικό Metal, Stainless Steel
Χαρακτηριστικά Dual Door, Feet Θύρα Stainless Steel
Διαστάσεις - Πίνακας 11.870" L x 44.000" W x 56.000" H (301.50mm x 1117.60mm x 1422.40mm) Διαστάσεις - Συνολικά 12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 48.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1220.72mm x 1527.30mm) Natural Χρώμα Natural