1422N4B10FQT
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4B10FQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος CABINET STEEL 10.7X48.1X60.1 GRY
Φύλλα δεδομένων: 1.1422N4B10FQT.pdf2.1422N4B10FQT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 34 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 34 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1422N4B10FQT
Αριθμός εξαρτήματος 1422N4B10FQT Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 34 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1422N4B10FQT.pdf2.1422N4B10FQT.pdf
Βάρος 475 lbs (215.5kg) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Equipment Cabinet Στυλ Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Σειρά 1422
τοποθέτηση Ράγες - Υλικό Metal, Steel
Χαρακτηριστικά Dual Door, Feet, Quarter Turn Latches Θύρα Steel
Διαστάσεις - Πίνακας 9.870" L x 44.000" W x 56.000" H (250.70mm x 1117.60mm x 1422.40mm) Διαστάσεις - Συνολικά 10.690" L x 48.060" W x 60.130" H (271.53mm x 1220.72mm x 1527.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 10.690" L x 48.060" W x 60.130" H (271.53mm x 1220.72mm x 1527.30mm) Gray Χρώμα Gray